Ponuka

Astarté - Centrum pomoci

Klasická masáž

Obohatená výberom z rôznych druhov bio olejov (za studena lisovaných) na konkrétny stav človeka. Výber je pomocou programu „Nové Hodiny Slovenov“, ktorý nadväzuje na pôvodné Slovenské olejkárstvo (program je od spoločnosti JASPIS).

Reflexná masáž chodidiel a rúk

Existuje už tisícročia a ľudia si ňou pomáhali pri rôznych zdravotných, ale aj psychických problémoch. Najúčinnejšia je práve na chodidlách, ale nie každý môže svoju nohu poskytnúť, preto sa môže prevádzať aj na rukách.

Reflexná masáž chrbta

Vykonáva sa na tele klienta (chrbát, krk, hlava, čelo) s cieľom odstrániť chorobné zmeny na koži a v tkanivách. Liečebný účinok dosahujeme prostredníctvom nervových spojov cez reflexné oblúky. Masáž pôsobí na nervový systém, ktorý je hlavným riadiacim systémom v organizme človeka.

Reflexná terapia (masáž) lymfatického systému

Lymfatický systém má za úlohu telo zbavovať škodlivých, cudzorodých látok, jedov, čiže čistí telo od toho, čo nám prekáža vo fungovaní všetkých orgánov, systémov, plní detoxikačnú úlohu v organizme. právny chod lymfatického systému pôsobí na správny chod ostatných orgánov v tele, či už práca pečene, obličiek, srdca..., tráviaceho systému, hormonálneho,... pohybového aparátu.

Medová detoxikačná masáž

Med je veľmi výživný, obsahuje organické kyseliny, minerálne látky, stopové prvky a má schopnosť vytiahnuť z tela toxíny. Táto liečivá sila medu sa môže použiť na liečenie rôznych problémov v organizme. 

Indická antistresová masáž hlavy

Využíva sa už tisícročia v Indii, najprv bola zameraná na hlavu a vlasy, ale neskôr sa do tejto masáže zahrnuli aj tvár, dekolt, krk plecia a ramená. V hlave a krku sa hromadia všetky naše negatívne emócie, úzkosti, naše trápenie a stres.

Breussova masáž chrbtice

Ide o energeticko – manuálnu masáž za pomoci ľubovníkového (trezalkového) oleja.

Ušné a telové sviečky

Sviečky sú vyrobené v tvare lieviku z plátna napusteného včelím voskom. Sviečka sa na vrchu zapáli a vloží sa do ucha, alebo na telo. Týmto vzniká komínový efekt, ktorý vytiahne toxíny, škodlivé látky, prípadne hnisavé a zaschnuté usadeniny. 

Ajurvédska olejová masáž

Je to celotelová relaxačná a uvoľňujúca masáž, ktorá sa robí za pomoci zmesi teplého oleja (bio oleje lisované za studena). Rukami sa masírujú nohy, chrbát, ruky, brucho, tvár, hlava (hlava a tvár sa masírujú bez oleja). Táto masáž má starobylý pôvod v Indii a prispieva k celkovému uvoľneniu tela, mysle, zlepšuje funkčnosť pohybového aparátu, lymfatického systému, odstraňuje stres, únavu, dochádza k celkovému prehriatiu a prekrveniu organizmu. 

Masáž bylinnými vrecúškami

Je to celotelová relaxačná a uvoľňujúca masáž, ktorá sa robí za pomoci zmesi teplého oleja (bio oleje lisované za studena), ktorý sa natrie na telo a potom sa nahriatymi bylinnými vrecúškami masíruje. Vrecúška sú naplnené zmesou byliniek, ktoré majú úžasnú liečivú silu, ochraňujú a posilňujú zdravie, príjemne prehrievajú a uvoľňujú.

Su–Jok terapia

Slová Su-Jok (Su-Džok), sú korejským výrazom pre ruku (Su) a nohu (Jok), túto liečebnú metódu rozpracoval juhokórejský vedec, profesor Park Jae Woo. Je založený na princípe podobnosti – na ruke a chodidle je premietnuté celé telo, palec predstavuje hlavu, dlaň je trup a ostatné prsty sú dolné a horné končatiny. A na tomto základe môžeme presne určiť problematické miesto v tele, alebo naopak pri konkrétnom probléme toto presné miesto stimulujeme.

Orientálny brušný tanec

Prejavy na našom tele sú už len dôsledkom našich postojov v živote. Keď budeme mať ochotu hľadať príčinu a pracovať s ňou tak, aby dôsledok bol radostný, prejaví sa to nielen na tele, ale aj v psychike. Jednou z pomocí k tomu môže byť aj Tanec Orientu. Naším cieľom je vaše uvedomenie si ženskosti, nežnosti a ladnosti a ich používanie v živote pre radosť vás a celého vášho okolia.

 

Objednávky na masáže: +421 915 735 948 alebo radmilocka (a) gmail.com