Ponuka

04-04 Nové Slovenské olejkárstvo a farboterapia

No player is configured for a series of mixed media files. Check the SWF Tools file handling settings.

casopis medovozlta

Terapia farbami - medovožltá

Juraj Sitár

 

Terapia farbami pre ľudí, ktorí majú málo medovožltej farby vo svojej žive (aure).

Ak sme sa nenaučili správne precítiť, že sa musíme snažiť byť poslami Svetla na Zemi, že máme žiť spolu s ostatnými blížnymi v láske, a že máme obstáť v skúškach, ktoré nám život prináša - nezapracovali sme do svojho života znamenie Syniča - vo svojom duchovnom vývoji nevieme správne prinášať Božiu Moc do dennodenného života, a tak nemáme dostatok čistého medovožltého vyžarovania znamenia Rak. V týchto prípadoch máme  zoslabenú činnosť medovožltej čakry (od solar plexu dopredu), medovožltého meridiánu (dráhy hrubého čreva), pŕs, žalúdka, pankreasu, dvanástorníka, pečene, žlčníka a zčasti i sleziny. Terapiu robíme dodaním medovožltej farby. Terapia trvá cca 24 minút a pozostáva z dvoch častí. V prvej časti spustíme tlačítkom play vľavo dole počúvanie tónov Dis a pozeráme na obrázok Terapia 1  v priebehu cca 12 minút. Obrázok je potrebné roztiahnuť na celú plochu - klikneme na tlačítko vpravo dole vedľa reproduktora. V druhej časti pozeráme na meniace sa obrázky v Terapii 2 a opäť počúvame tóny Dis v priebehu cca 12 minút.

 

Terapia 1

 

Sorry, flash is not available.

 

Terapia 2

 

Terapia SyničOtvoriť terapiu v novom okne >>

Terapia sa otvorí v novom okne a spustíte ju tlačítkom ŠTART.

 

 

 

 

 

 


 

Ak máme veľa medovožltého vyžarovania máme  zosilnenú činnosť medovožltej čakry (od solar plexu dopredu), medovožltého meridiánu (dráhy hrubého čreva), pŕs, žalúdka, pankreasu, dvanástorníka, pečene, žlčníka a zčasti i sleziny. V týchto prípadoch máme súčasne málo doplnkového – komplementárneho – oproti stojaceho modrého vyžarovania. Terapiu robíme dodaním modrej farby. Do organizmu vstupuje očami i nervovými zakončeniami v pokožke modré vyžarovanie, jeho sila v našom organizme stúpa a súčasne klesá sila medovožltého vyžarovania, ktoré bolo v prepätí – organizmus sa stabilizuje a uzdravuje. Terapiu touto farbou si spustíme v ukážke nášho počítačového programu Nové Hodiny Slovenov 2.

 

Nové Hodiny Slovenov - Nové Slovenské olejkárstvo a farboterapia

Ďalšie terapie si môžete spustiť kliknutím na znamenie v kruhu, v ukážke nášho počítačového programu:

Nové Hodiny Slovenov 2

 

Nové Védy Slovenov - Koledov Dar Slovenom

Ukážky našich počítačových programov Nová Astrológia Slovenov, Nové Mesiace Slovenov, Nové Hodiny Slovenov a Numerológia Slovenov nájdete na nasledujúcej linke.

 Nové Védy Slovenov - Koledov Dar Slovenom  »